ورود

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

خرید مبلمان کلاسیک

نکاتی که باید در هنگام خرید مبل کلاسیک مورد توجه قرار گیرد:

1-در هنگام خرید مبلمان باید به نوع چوب به کار رفته و کیفیت آن توجه کرد. چوب باید سالم باشد و دچار پوسیدگی یا ترک نباشد.

2-توجه داشته باشید که پایه­ های مبل از جنس بدنه مبل باشد و در اتصال پیوسته با بدنه مبل باشد، نه اینکه جداگانه ساخته شده و به بدنه وصل شده باشد. انحنای پایه ­ها نباید خیلی زیاد باشد و باید قابلیت تحمل فشار زیاد را داشته باشد. دقت کنید که چهار پایه مبل در وضعیت بالانسی از نظر ارتفاع قرار داشته باشند و هم تراز باشند. با نشستن بر روی مبل و لق نزدن آن می­توانید تراز بودن پایه ­ها را مورد بررسی قرار دهید.

3-به جنس پارچه رو مبلی یا چرم به کار رفته در مبل توجه کنید و اطمینان حاصل کنید که کیفیت پارچه خوب است. همچنین به وضعیت برش و وضعیت دوخت پارچه یا چرم مبل توجه کنید که ظرافت­ های لازم رعایت شده باشد.

4-دقت کنید که رنگ به کار رفته برای رنگ­آمیزی چوب مبل، به صورت یکنواخت باشد. با دست کشیدن روی سطح چوب و نگاه دقیق مطمئن شوید که رنگ به صورت یکنواخت و صاف باشد.

5-رنگ­هایی که برای رنگ­ آمیزی مبلمان مورد استفاده قرار می­گیرند به صورت پوششی یا براق هستند. در صورت تصمیم به خرید مبلمان با رنگ براق، چون سطح زیر رنگ قابل مشاهده است، خریدار می­تواند چوب را از نظر پوسیدگی و تغییر رنگ­های ناشی از قارچ زدگی بررسی کند. توجه داشته باشید که با رنگ کردن چوب با استفاده از رنگ­های پوششی، تمامی معایب چوب پوشانده می­شود و تشخیص سالم بودن چوب دشوار است.

 

SOCIAL VANS FURNITURE

CERTIFICATE VANS FURNITURE

درباره مبلمان ونس

مبلمان کلاسیک ونس از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه ساخت مبلمان کلاسیک و استیل آغاز نموده.

از سال 1385 با توجه به استقبال مردمی از مدل های مبلمان کلاسیک تولید شده و با توجه به نیاز به فضای بیشتر جهت تولید صنعتی به محدوده شهرک صنعتی خرمدشت نقل مکان نمود.

در ابتدای راه بصورت ساخت و فروش کلاف خام آغاز و از سال 1385 شروع به تولید کامل اعم از کلاف نجاری ، رنگ کاری ، رویه کوبی و بسته بندی بصورت تخصصی در کارخانه ای به مساحت 2000 متر مربع و با کادری مجرب به فعالیت خود ادامه داد .

از سال 1393 با هدف ارتقاء سطح تولید با کادری مجرب و کاردان وارد بازار فروش مستقیم به مشتریان خانگی نموده که امروزه با افتتاح 1 شعبه در بازار مبل یافت آباد و 10 عاملیت فروش در تهران و شهرستانها خدمتگذار شما عزیزان هستیم.

 

DARIS IMAGE ROTATOR DARIS IMAGE ROTATOR DARIS IMAGE ROTATOR

کلمات کلیدی

مبلمان کلاسیک ونس

مبلمان ونس

مبلمان کلاسیک

ساخت مبلمان کلاسیک

خرید مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک یافت آباد
تولید مبلمان کلاسیک
مبل کلاسیک مدرن

مبل کلاسیک راحتی

قیمت مبلمان کلاسیک

خرید مبلمان کلاسیک

مبلمان کلاسیک چیست

مبل کلاسیک با قیمت

مبلمان کلاسیک فرانسوی
مبل کلاسیک با قیمت

 مبل کلاسیک ترکیه

مبل کلاسیک و شیک
خرید مبلمان

تماس با ما

آدرس کارخانه : تهران، منطقه صنعتی خرمدشت

 تلفکس : 57 و 76211453-021  

 

 آدرس شعبه مرکزی : تهران، بازار مبل خلیج فارس، طبقه اول، واحد 42

 تلفن : 8-66675297-021  فکس : 66675295-021

 

و 24 عامل فروش در سراسر کشور